Spotkania biznesowe
w Sopocie

Sopot tętni życiem. Tak jak biznes. Dlatego spotkania firmowe, służbowe, oficjalne czy integracyjne wokół szeroko pojętego biznesu nabierają zupełnie wyjątkowego klimatu właśnie w energetycznym i urokliwym Sopocie. W „Do Brzegu” przygotujemy każde spotkanie biznesowe tak, by oddawało ono jego charakter, spełniało oczekiwanie Twoje oraz Partnerów twojej firmy, odbywało się w przyjemnej atmosferze i ze smacznymi posiłkami w tle.

Każde spotkanie biznesowe wymaga energii i skupienia, a nie od dziś wiadomo, że z pustym żołądkiem trudno o twórcze podejście do ważnych tematów. Dlatego w „Do Brzegu” zadbamy, by każde spotkanie firmowe było wypełnione inspirującymi smakami.

Wiemy, że spotkania biznesowe to nie tylko oficjalne narady i konferencje, ale także: imprezy firmowe, integracje, nieformalne lunche, spotkania świąteczne, jubileusze firm czy świętowanie awansów.

Jeśli chcesz zorganizować spotkanie biznesowe w jakimkolwiek charakterze – doradzimy co zrobić, by było ono wysmakowane i z klasą, jakiej oczekujesz. Bardziej lub mniej formalne, eleganckie bądź swobodne… każdy rodzaj eventu zorganizujemy w „Do Brzegu”.

Menu grupowe

Na bazie doświadczenia w organizacji spotkań biznesowych przygotowaliśmy Menu Grupowe, które serwujemy na meetingach na firm niezależnie od ilości gości. Tak samo wkomponuje się ono w spotkanie „jeden na jeden”, jak i na imprezę integracyjną wieloosobowej firmy.

W tej karcie znajdują się cztery propozycje zestawów: Menu Polskie, Vegan Menu, Do Brzegu Menu, Sopocki Klasyk Menu. W każdym z „setów” oferujemy amouse bouche, przystawkę, zupę, intermezzo, danie główne, deser oraz napoje. W naszej kuchni używamy zawsze świeżych i lokalnych produktów, stawiając sobie tę zasadę za punkt honoru. Goście mogą skosztować rzadko spotykanych ryb czy mięs (np. wołowina wagyu). Kuchnia może zaserwować menu w postaci „share’ingu”, czyli potrawy wyłożone są na półmiskach oraz „tasting menu” – serwowane bezpośrednio dla gości. Proponowane zestawy to koszt już od 189 zł do 249 zł / os.

Każda propozycja menu oraz przebiegu spotkania biznesowego jest ustalana indywidualnie z Klientem. Jesteśmy w stanie zaoferować znacznie szerszy pakiet obsługi niż jedynie zapewnienie poczęstunku. Wiemy, jak ważne jest otoczenie, nastrojowość czy pomoc w zapewnieniu oczekiwanych atrakcji. Menu także jesteśmy w stanie skomponować na podstawie smakowych preferencji naszych Klientów.

Na spotkania biznesowe w Sopocie proponujemy także dodatkowe udogodnienia i usługi:

 • Bezpośrednie sąsiedztwo hoteli „Grand Hotel” oraz „Sheraton”
 • Możliwość organizacji spotkań biznesowych w ilości osób: 50 pax na siedząco, 120 pax w formule standing party
 • Dostęp do Wi-Fi
 • Dostęp do nagłośnienia z mikrofonem oraz TV podłączonym do sieci
 • Strefa plażowa z tarasem dla 120 osób w okresie wiosenno-letnim
 • Strefa rekreacyjna na plaży – 2 boiska do siatkówki
 • Możliwość organizacji śniadań prasowych, biznesowych
 • Kolacje degustacyjne połączone z degustacją wina lub innych alkoholi
 • Pomoc w organizacji noclegu w zaprzyjaźnionych apartamentach „Sanhaus”
 • Możliwość zorganizowania wycieczki jachtem należącym do Yacht Club Sopot
 • Możliwość zorganizowania atrakcji na wodzie z zaprzyjaźnionym Premium Yachting
 • Odpowiednio dobrana oprawa muzyczna – saksofon, skrzypce, DJ
 • Możliwość zorganizowania dodatkowych dekoracji, m. in. kompozycji kwiatowych

Spotkania świąteczne

Święta to czas, który chętnie spędzamy w rodzinnym gronie, ale także z kontrahentami oraz współpracownikami, z którymi dzielimy znaczną część życia. Dlatego spotkanie przy pysznej kolacji i w nastrojowym miejscu wypełnionym świąteczną atmosferą to wyjątkowa propozycja „Do Brzegu”.

W naszym lokalu miło spędzisz przedświąteczne popołudnie lub wieczór. Gwarantujemy wyjątkowy wystrój i nastrój, a do tego stół pełen wigilijnych (i nie tylko) przysmaków skomponowanych w dwóch propozycjach Świątecznego Menu. Szef Kuchni „Do Brzegu” proponuje m. in. lokalne, świeże ryby według wigilijnych receptur, autorskie zupy i pasztety, tradycyjne pierogi i dodatki (np. kapusta, kasza). W naszych Menu proponujemy też mięsa (kaczka, wołowina), dania wegetariańskie i wegańskie, a na finał wieczoru aromatyczne i słodkie desery. Dania serwujemy „w stole” lub bezpośrednio porcje dla gości.

Spełniamy indywidualne oczekiwania Klientów i bierzemy pod uwagę wszelakie preferencje smakowe osób, które chcą spędzić wyjątkowy wieczór w „Do Brzegu”. Dlatego zapraszamy do rozmów o tym jak ma wyglądać jeden z najważniejszych wieczorów w roku dla Ciebie i twoich współpracowników.

Close
Close