Przyjęcia okolicznościowe
w Sopocie

Rodzinne spotkania to niezwykłe momenty. Pełne emocji, ważnych rozmów, wzruszeń i gromadzenia wspomnień na całe życie. W „Do Brzegu” całe rodziny gościmy z wyjątkowym sentymentem i troską o to, by spędzone razem chwile były wypełnione nie tylko wyjątkową atmosferą, ale przede wszystkim smakiem.

Chętnie podejmujemy wyzwania organizacji ważnych rodzinnych spotkań i imprez okolicznościowych w gronie najbliższych. Są to: rodzinne obiady i kolacje, urodziny i imieniny, jubileusze, uroczystości komunijne, osiemnastki, rocznice, a nawet przyjęcia weselne.

Sopot sprzyja organizacji imprez rodzinnych dzięki swojemu wyjątkowemu klimatowi i dostępowi do morza. W „Do Brzegu” chętnie zapraszamy do korzystania z ogródka na plaży, gdy sprzyja pogoda. To też daje ogromne możliwości do zorganizowania dodatkowych atrakcji, zwłaszcza dla dzieci.

Menu grupowe

Kluczem do udanego spotkania rodzinnego jest dobre jedzenie. W „Do Brzegu” bazujemy na świeżych i lokalnych produktach na czele z rybami i owocami morza. Proponujemy naszym Gościom cztery zestawy: Menu Polskie, Vegan Menu, Do Brzegu Menu, Sopocki Klasyk Menu. W każdym z „setów” oferujemy amouse bouche, przystawkę, zupę, intermezzo, danie główne, deser oraz napoje. Wśród skomponowanych przez doświadczonych kucharzy dań znajdują się rzadko spotykane rodzaje ryb czy mięs (np. wołowina wagyu). Dania serwujemy na półmiskach („sharing”) lub bezpośrednio dla Gości („tasting menu”). Proponowane zestawy to koszt już od 189 zł do 249 zł/os.

Wiedząc jak ważne są posiłki podczas rodzinnych spotkań, jesteśmy otwarci na indywidualne sugestie i oczekiwania Klientów. Nasze zestawy menu to propozycje, które chętnie poddamy modyfikacjom i zmianom, które uszczęśliwią całe rodziny i ich przyjaciół.

Kids menu

Obecność dzieci na rodzinnych spotkaniach dodaje radości i uroku. Chętnie gościmy w „Do Brzegu” najmłodszych, dla których opracowaliśmy specjalne propozycje w naszym menu.

Dania dla dzieci komponujemy ze składników nie tylko lokalnych i świeżych, ale też lekkich, kolorowych i aromatycznych. Wszystko po to, by każdy „niejadek” znalazł na talerzu coś, co zachęci go do skosztowania. Ważna jest dla nas także równowaga zdrowotna i zbilansowana, pełnowartościowa dieta dla dzieci.

Zawsze zwracamy uwagę na sugestie rodziców odnośnie preferencji smakowych ich dzieci. Chętnie przygotowujemy ulubione dania dzieci tak, by poczuły się ważnymi Gości w murach „Do Brzegu” i chętnie wracały do nas w przyszłości.

Close
Close