O nas

„Do Brzegu” to wyjątkowe miejsce na mapie jednego z najpopularniejszych polskich kurortów. Restauracja i bar są zlokalizowane w ścisłym centrum Sopotu bezpośrednio przy plaży. Sąsiadujemy z Teatrem Atelier oraz słynnym Grand Hotelem, a z okien naszych nietuzinkowych wnętrz rozpościera się widok na najdłuższe molo nad Morzem Bałtyckim.

Naszym gościom serwujemy nietuzinkowe, smaczne i zawsze świeże dania – od rana do nocy. Kuchnia międzynarodowa przeplata się tu z polskimi smakami, a w wielu pozycjach w menu są lokalne i aromatyczne ryby lub mięsa. Serwujemy odżywcze i dodające energii śniadania od 8:00 od poniedziałku do piątku oraz od 9:00 w weekendy. Lunche, obiady i kolacje to także mocna strona naszego restauracyjnego teamu. Zapraszamy na spotkania w gronie rodziny, przyjaciół, a także posiłki w różnych porach dniach w ramach spotkań biznesowych czy imprez okolicznościowych.

Wnętrze z żeglarską, jachtingową duszą zdecydowanie wyróżnia „Do Brzegu” na tle innych lokali. Jesteśmy siedzibą Yacht Clubu Sopot, więc aranżacja nawiązująca do pokładu żaglowca z prawdziwego zdarzenia nie jest przypadkowa i sprawia, że zarówno turyści jak i miejscowi czują tu prawdziwy nadmorski klimat. Ogródek na świeżym powietrzu bezpośrednio na plaży dodatkowo potęguje przeżycia, a w ciepłe dni jest miejscem organizacji wielu ciekawych animacji i wydarzeń.

YACHT CLUB SOPOT

Yacht Club Sopot jest inicjatywą żeglarską skupiającą ludzi, dla których żeglarstwo to pasja lub sposób na życie. Członkowie klubu spotykają się korzystając z szerokiej oferty aktywności żeglarskich oraz towarzyskich opartych o klubową flotę jachtów oraz siedzibę „Do Brzegu”. Tworzą kierunki działalności klubu, ale co najważniejsze, doświadczają zdrowej, przyjacielskiej i swobodnej atmosfery żeglarskiej. Rodzinę YCS tworzą nie tylko doświadczeni żeglarze, ale również Ci, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z jachtingiem.

Bazą Yacht Club Sopot, oprócz „Do Brzegu”, jest „Marina Sopot” uważana za najbardziej nowoczesny i prestiżowy obiekt żeglarski w Polsce, gdzie na co dzień stacjonują klubowe jachty.

Misją klubu są: dzielenie się doświadczeniami regatowymi, spotkania żeglarskie, realizacja członkowskich projektów, szlifowanie żeglarskich umiejętności w przyjemnej atmosferze, motywowanie się do startów w regatach krajowych i zagranicznych.

eventy

Urodziny, jubileusz, wieczór panieński lub kawalerski, osiemnastka, przyjęcie weselne, rocznica, świętowanie awansu, impreza firmowa… gdzie spędzisz te chwile lepiej niż nad morzem? „Do Brzegu” to idealne miejsce na celebrowanie najważniejszych momentów z widokiem na Bałtyk, w otoczeniu plaży, przepyszną międzynarodową kuchnią, orzeźwiającymi drinkami i koktajlami, nastrojową muzyką i profesjonalną obsługą.

W „Do Brzegu” możesz liczyć na kompleksowe podejście do organizacji ważnej dla Ciebie uroczystości, spotkania wymagającego odpowiedniej oprawy czy imprezy-niespodzianki. Każdy Gość otrzymuje od nas pełne wsparcie organizacyjne, doradztwo w tym zakresie i szereg korzyści związanych z funkcjonowaniem lokalu, przygotowaniem menu, udogodnieniami czy specjalnymi życzeniami, które spełniamy.

To, na co możesz liczyć w „Do Brzegu” to m.in.:

 • Bezpośrednie położenie na sopockiej plaży z widokiem na morze
 • Bezpośrednie sąsiedztwo hoteli „Grand Hotel” oraz „Sheraton”
 • Możliwość organizacji spotkań biznesowych w ilości osób: 50 max na siedząco, 120 max w formule standing party
 • Dostęp do Wi-Fi
 • Dostęp do nagłośnienia z mikrofonem oraz TV podłączonym do sieci
 • Strefa plażowa z tarasem dla 120 osób w okresie wiosenno-letnim
 • Strefa rekreacyjna na plaży – 2 boiska do siatkówki
 • Możliwość organizacji spotkań rodzinnych – przyjęcie weselne, komunia, chrzciny, urodziny z odpowiednio dobranym menu według preferencji
 • Możliwość organizacji śniadań biznesowych, prasowych
 • Kolacje degustacyjne połączone z degustacją wina lub innych alkoholi
 • Pomoc w organizacji noclegu w zaprzyjaźnionych apartamentach „Sanhaus”
 • Możliwość zorganizowania wycieczki jachtem należącym do Yacht Club Sopot
 • Możliwość zorganizowania atrakcji na wodzie z zaprzyjaźnionym Premium Yachting
 • Odpowiednio dobrana oprawa muzyczna – saksofon, skrzypce, DJ
 • Możliwość zorganizowania dodatkowych dekoracji, m. in. kompozycji kwiatowych
Close
Close